Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
4500mAh Stoorzender van de de Celtelefoon van WIFI GPS de Draagbare 18 Antennes 2G 3G 4G 5G
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 antennes in alle richtingen |
800mW de draagbare GPS-Hoge Frequentie 1500MHZ van de Signaalstoorzender - 1600MHZ
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddeld uitgangsvermogen: | 30dBm |
van de de Celtelefoon van 10m Draagbare Stoorzender 6 antennes Ingebouwde het Li-Ion van 7.4V 3600mAh batterij
| Blokkerende Waaier: | 1-10 m (- 75dBm) |
|---|---|
| Antenne: | 6 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 2G/3G/4G mobiel & WiFi/Bluetooth-netwerk |
Het Signaalstoorzender 4 Banden 15m van WiFi 2.4G 5.8G Bluetooth Glonass GPS
| Type: | Draagbare Handbediende WiFi & GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, of Zilveren/Gouden (kan worden aangepast) |
| Antenne: | 4pcs antennes in alle richtingen |
1W 10 het Signaalstoorzender van de Antenne4500mah Walkie-talkie
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
Het Signaalstoorzender van Mini Portable GPS/Blocker/Isolator est-808KC, Antenne 3
| Voeding: | AC adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 1 W |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
5 het Signaalstoorzender van kanalenwifi GPS, Mobiele GPS Blocker van 30dBm Stoorzender
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
| Gemiddeld uitgangsvermogen: | 30dBm |
3G draagbare de Stoorzenderblocker est-808HA, 2100 van de Celtelefoon - 2200MHZ-Frequentie
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
Est-808KC GPS-Signaalstoorzender + Mobiele Telefoonblocker met Zwarte Antenne 3,
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
Van de de Celtelefoon van WIFI GPS de Draagbare Stoorzender est-808KG met Zwarte Antenne Vijf,
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 5 antenne |

