Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
Militaire Rugzakgsm WIFI GPS UAV van de Stoorzender Antihommel Stoorzendergevangenis
| Type: | De Stoorzender van de rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
| Antenne: | 8pcs antennes in alle richtingen |
De Stoorzenderafstandsbediening 8 Kanalen 80M van de rugzak Hoge Macht Radius Blocking
| Type: | De Stoorzender van de rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Dekking: | 1080m (hangt van lokale signaalsterkte) af |
4 van de Stoorzenderwifi Bluetooth van band de Draagbare GPS Draadloze Video voor Celtelefoon
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
AC de Stoorzender van de het Signaal200w Hoge Macht van de adaptergevangenis 2G 3G GPS
| Blokkerende Waaier: | Straal 200300M |
|---|---|
| Antenne: | 2pcs richting (Facultatieve) antennes/antennes de In alle richtingen van 4pcs |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 4 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS |
20m Straal 8 Banden7.4v 3600mAh Handbediende 5G Stoorzender
| Type: | Draagbare Handbediende het Signaalstoorzender van de Zakgrootte |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
Verborgen Ultrasone 12m Audio/Stemopnamestoorzender voor Geheime Vergadering
| Beveiligingstype: | Mobiele telefoons, registrerende pennen en andere correcte aanwinstenapparaten |
|---|---|
| Beveiligingsafstand van enige gastheer in het systeem: | 1-2 m (de beveiligingsafstand van verschillend controleapparaat is verschillend) |
| De Functiehoek van Systeem Enige Gastheer: | 90-120 graden |
De Telefoonstoorzender van de hoge Machtscel 12 Banden Draagbare 12 Omni - Richtingantennes
| Blokkerende Waaier: | Straal 50150M |
|---|---|
| Antenne: | 12 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
van de het Signaal Hoge Macht van 2G 3G 4G WiFi van de de Celtelefoon de Stoorzender 960MHz 8 Band
| Naam: | Hoge Machtsstoorzender |
|---|---|
| Antenne: | 8 PCs-hoog-aanwinstenfrp antennes in alle richtingen |
| Functie: | blokkeer mobiele 2G/3G/4G wereldwijd & effectief WiFi/Bluetooth-netwerk |
4G voertuig GPS die apparaten/gps voertuig volgende apparaten volgen
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |

