Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
12 banden mobiele telefoonsignaalverwarmer
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | 5 tot 10 W |
|---|---|
| Jamming Range: | 580m |
| Voeding: | AC110240V 4560Hz |
10 de Celtelefoon 2G 3G 4G & WiFi & de Stoorzender van de banden Richtingtiming van het Walkie-talkiesignaal
| Blokkerende Waaier: | 1-60 m (paneelantenne die richting onder ogen zien) |
|---|---|
| Antenne: | Richtingpaneelantenne |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GP |
MINIgsm/van 3G Handbediende de Stoorzenderblocker est-808HB van de Celtelefoon met Antenne 3
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
Van de de Celtelefoon van de auto anti-Drijver het Signaalstoorzenders met Schakelaar/Omni-Antenne
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Draagbare van de Telefoongps WiFi van de Koffercel het Signaalstoorzender 11 Banden met Ingebouwde Batterij
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-40 m |
|---|---|
| Antenne: | 11 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433,868enzovoort. |
WIFI/van de de Celtelefoon van GPS Draagbare Stoorzender 4 Antenne die met 10m Waaier blokkeert
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Van Antena GPS de Zwarte L1 Antidrijver in alle richtingen van de het Signaalstoorzender met Schakelaars
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
UHFlojack Radio kleine de zakstoorzender 10 antennescdma GSM 3G 4G WiFi van VHF
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
OEM de Vervormerapparaat van de Celtelefoon, GPS-Frequentiestoorzender voor Auto/Taxi/Bus
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-15 M (de signaalsterkte moet ≤-75 dBm zijn op de locatie) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes voor alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 5 banden, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 ((of GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM beschikbaar |
Draagbare GPS-Signaalstoorzender, WIFI 3G/GSM Handbediende Cellphone Signaalblocker
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kleur: | Zwart |

