Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
Kleine van de de Celtelefoon van 1600mhz GPS het Signaalstoorzender 30dbm met 10m-Zwarte Waaier,
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | 1500-1600MHz |
| Blokkerende Waaier: | 110m |
van de de Celtelefoon van 2200mhz 30dbm de het Signaalstoorzender voor Scholen met 5 verbindt, Draagbaar
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Beveiligingswaaier: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
VHF/UHFgps-Signaalstoorzender 2G 3G Wifi 34dBm met 8 Antennes
| Model nr.: | EST-808M1 |
|---|---|
| Storingsfrequentie: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Stortingsbereik: | 1-30 meter |
12 van de de Softwarecontrole van bandeniot van de de Celtelefoon de het Signaalstoorzender van Wifi bouwde Antennes met LCD het Scherm in
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 8/9/10/11/12 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
10 de meters strekken zich de Draagbare Stoorzender 30dbm van de Celtelefoon met DCS/PHS, Antenne 6 uit
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
| Het blokkeren frequentie: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS |
De draagbare Stoorzender van de de Celtelefoon van Hoge Machtswifi/Blocker 30dBm met Ventilator
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA-GSM PCS 3G WIFI VAN DCS |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
Lichtgewicht de Frequentieblocker van de Celtelefoon, Stoorzender van de de Celtelefoon van 500mw de Handbediende
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters (- 75dbm) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
10 de Stoorzender van het kanalen5w 37dBm 5G Signaal met Tijdopnemer het Plaatsen
| Blokkerende Waaier: | 1-60 m (paneelantenne die richting onder ogen zien) |
|---|---|
| Antenne: | Richtingpaneelantenne |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GP |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Signaalstoorzender 18 Kanalen Handbediend voor Veiligheidsgebruik
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antennetype: | 2dBi bereiken antenne in alle richtingen |
4 van antennesgps de Draagbare Binnenwifi Mobiele Telefoon van de het Signaalstoorzender 2500mAh
| Blokkerende Waaier: | 5--20m |
|---|---|
| Grootte: | 100×57×22 mm |
| Machtsleverancier: | AC110-220V/DC12-36V |

