Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
20 de Telefoonstoorzender van de koor3g 4G 5G Draagbare Cel Hoge aanwinst voor Openlucht
| Totale productiemacht: | 210w |
|---|---|
| Naam: | Stoorzender van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G de Draagbare |
| Machtsconsumptie: | ≤600W |
808HI draagbare 6 Band Mobiele Telefoon Wifi + GPS-Stoorzender die met 10m Waaier blokkeren
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Frequentie: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kleur: | Zwart |
5 de Positie die van de het Signaalstoorzender van antennesgps 3G Draagbare Handbediend van het Autogebruik volgt
| Blokkerende Waaier: | 1-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | AC110-250V/DC12-36V |
| Ingebouwde batterij: | 7.4V 2500mAh |
80m de Draadloze Draagbare Vervormer van de de Stoorzenderrcied Radiofrequentie van de Celtelefoon
| Type: | Draagbare het Signaalstoorzender van Cellphone van de Rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
| Antenne: | 8pcs antennes in alle richtingen |
10 Stoorzender van het banden de Draagbare Mobiele Signaal 40 Regelbare Kanalen van de Metersstraal
| Blokkerende Waaier: | Straal 140m (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 10 antennes in alle richtingen |
| Enige outputmacht: | regelbaar ≤35dBm/3W (met de knop van de machtsaanpassing) |
30dBm het de draagbare GPS-Stoorzender/blocker/schild van de Celtelefoon
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
| Afmeting: | 85 (L) ×50 (W)×23 (H) mm |
GPS + WIFI + Stoorzender van de de Celtelefoon van 3G de Draagbare/Blocker est-808HI voor School
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
Het Signaal van de de Celtelefoon van WIFI 3G Hulp30dbm, Mobiele Signaalblocker 6 Antenne
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
Het Signaalstoorzender van hoge Machtsgps/mobiele isolator 3 van het telefoonsignaal Antenne
| Voeding: | AC adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 1 W |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
1600MHZ de handbediende Draagbare Stoorzender 2G 3G 4G WiFi Bluetooth van de Celtelefoon
| Naam: | Draagbare mobiele telefoonstoorzender |
|---|---|
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 2G/3G/4G mobiel & WiFi/Bluetooth-netwerk |
| Werkkracht: | 110-220V/12-24V |

