Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
Draagbare Mobiele het Signaalstoorzender 808KB van Telefoongps met 10m-Waaier voor Militair
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | 1500-1600MHz |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
27 de Telefoonstoorzender w GPS VHF van de Antennes2g 3G 4G LTE 5G WIFI Draagbare Cel UHFfm het Radio Blokkeren
| Productnaam: | Handbediende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| De uitvoermacht (Po): | ≥27dBm |
| I/O impedantie: | 50Ω/N schakelaar |
Van de de Telefoonstoorzender van de bibliotheek808hi Draagbare Cel Blocker 30dBm van GPS WIFI 3G
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
3G draadloze het Signaalstoorzender van de Celtelefoon met GSM/GPS/Wifi-Signaalstoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Modelnummer: | Est-808M |
Wifi/Blauwe Tand/Draadloze Video van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Blocker est-808HF
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 4 antenne |
Van de de Celtelefoon van GPS Satelliet het Signaalstoorzender/Blocker 33dBm met Omni-Antenne
| Krachtbron: | DC12V-24V |
|---|---|
| Consumptiestroom: | 150mA |
| Outputmacht: | 2mV |
De mobiele Telefoonstoorzender Draagbare Koffer bouwde 10 Antennes 4G WIFI GPS in
| kleur: | Zwart |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 10-40 M |
| Enige outputmacht: | +33dBm/2W±200mA |
3G het Signaal van de celtelefoon Hulp Draagbare/LOJACK-Stoorzender voor School
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Outputhaven: | DCS/PHS |
| Werktijden van Inputbatterij: | 120minuters |
4 de Telefoonstoorzender est-808SF, het Signaalstoorzender van de band30dbm Draagbare Cel van CDMA/GSM
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
|---|---|
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
Van de de Celtelefoon van est-808HF Wifi Video het Signaalblocker 2500MHz voor Examenzaal
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |

