Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
3 Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de band de Draagbare Cel/Blocker/Breker est-808HC
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |
14 van de het Signaalstoorzender van antennes de Draagbare GPS Draadloze Volledige Banden 12000mAh
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 14pcs antennes in alle richtingen |
Van de de Celtelefoon van GPS LOJACK het Signaalstoorzender het Draagbare Handbediende Anti Volgen
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou |
Stoorzender van de de Celtelefoon van de sigaretuitrusting de Handbediende 3 Antennes Draagbare 5 Meters Waaier
| Blokkerende Waaier: | 1-5 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 3pcs antennes in alle richtingen |
| kleur: | Groen/Rood |
De mobiele het Signaalstoorzender 2800mAh van de Celtelefoon kiest Antennes uit Handbediend WIFI
| Blokkerende Waaier: | 115M (hangt van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Ingebouwde batterij: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Machtsleverancier: | AC110-250V/DC12-36V |
Est-808SG3 Draagbare 3G-het Signaalstoorzender 2100 van de Celtelefoon - 2200MHZ voor Douane
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Afmeting: | 97 (L) ×48 (W)×18 (H) mm |
Draagbare Mobiele Telefoon + 3G + de Stoorzender van Wifi + GPS-van het Signaal met Koelventilators
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Frequentie: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Blokkerende Waaier: | 110m |
Draagbare 3G-GSM CDMA het Signaalstoorzender 25dBm van de Celtelefoon voor Bureau, Antenne 3
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
3G / 2G handbediende van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Blocker est-808HC met Antenne 3
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
8 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de antennescel Draagbare Satelliet die WIFI 3G voor Auto plaatsen
| Blokkerende Waaier: | 1-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Afmeting: | 140×75×35 mm |
| Maximum Stralende Macht: | Lager dan -10dBm |

