Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
Wifigps het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor Onderzoekszaal/AC110V-240V
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Signaal |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
Draagbare Handbediende Anti Al GPS-Drijversgsm GPRS UMTS Al GPS & Lojack-de Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou |
10 de Telefoonstoorzender van de antenne Draagbare Cel met bi-Gebruiksbatterij en AC Stop het Werken
| Outputmacht: | elke band 2W, totale 20W |
|---|---|
| productgewicht: | ongeveer 6.7KG |
| Stoorzendertype: | Radiostoorzender, rf-Stoorzender, Cellphone-Stoorzender, Autostoorzender |
De enige van de het Signaalstoorzender van GPS van de Antennesauto Draagbare Handbediende Grootte 95x45x18 mm
| Blokkerende Waaier: | 2-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Maximum Stralende Macht: | Lager dan -10dBm |
| Grootte: | 95x45x18 mm |
4W 5 de Telefoonstoorzender WIFI/GSM/3G van de Antenne Draagbare Cel met Onderdompelingsschakelaars
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
3G/4G/WIFI/+GPS het Signaalstoorzender van de celtelefoon, Draagbaar het Signaalblocker van de Celtelefoon Apparaat
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Signaal |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
3.2 Stoorzender van de de Celtelefoon van W de Draagbare, 3G/GPS 4 het Schild van de Antennestoorzender
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Van de de Celtelefoon van Ce/ROHS-het Signaalspanningsverhoger/Blocker met Omni - Richtingantennes
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
2G / 3G/van de de Celtelefoon van 4G Draagbaar het Signaalblocker Apparaat voor Conferentiezaal
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Blokkerende Waaier: | 130m |
8 Blok van de het Signaalstoorzender van Shell GPS van het antenne het Handbediende Metaal 2G/3G/4G/Wifi met binnen Batterij
| Voeding: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Gewicht: | Ongeveer 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |

