Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
Van de de Celtelefoon van Bluetooth 3G de Draagbare Stoorzender est-808SG2 met Afstandsbediening
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Afmeting: | 97 (L) ×48 (W)×18 (H) mm |
4G 2400mhz 4 de Telefoonstoorzender van de Antennes Draagbaar Cel/Blocker/Schildapparaat
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
De binnenstoorzender van de de Celtelefoon van 30dbm Draagbare 1 Watt voor Conferentiezaal
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Gewicht: | 300g |
4 de Telefoonstoorzender 1500MHz van de kanalen Draagbare Cel - Blocker van 1600MHz GPS
| Antenne: | 4 antenne |
|---|---|
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
| Voeding: | AC ADAPTER (AC110V-240V DC9V) |
Van de de Celtelefoon van CDMA/GSM Draagbare de Stoorzenderblocker est-808HC met Antenne 3
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
2400MHz WIFI + van de de Celtelefoon van 3G/van 2G de Draagbare Stoorzender est-808HF voor Douane
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 4 antenne |
De Telefoonstoorzender 25dBm CDMA van de veiligheids3g Draagbare Cel/GSM Blocker
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
De Telefoonstoorzender est-808HD, 2400 - 2500 Mhz van de Wifi Draadloze Video Draagbare Cel
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 1 antenne |
De Telefoonstoorzender van de Wifi Draadloze Draagbare Cel
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 1 antenne |
Blocker van CDMA het Handbediende GPS Signaal van de de Celtelefoon van DCS/van PHS Hulpoverzichten
| Productnaam: | Draagbare mobiele telefoonstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | 850-970 MHz |
| Uitgangspoort: | CDMA |

