Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
TW4502 Signal hotspot-apparaat met 4G 5G mobiele telefoons IMSI-collectie
| Outputmacht: | 4G: 2W/drager 5G: 2W/drager |
|---|---|
| Dekking: | 300 m (gerelateerd aan macro-maasomgeving) |
| Combinatie van dragers: | real-time 4 drager |
TD4520 4G LTE 5G NR-signaaldetectie-analyseapparaat gemonteerd op voertuigen
| Het werk wijze: | DW |
|---|---|
| Werkstandaard: | TDD, FDD |
| Drager nr.: | NR: 2 kanalen, 4 kanalen LTE: 4 kanalen, 6 kanalen |
Black Pinhole Camera Detector Draagbare mobiele telefoon 25MHz-5.8GMHz
| Naam van het product: | Celularsignaaldetector |
|---|---|
| Model nr.: | EST-101D |
| Outputhaven: | CDMA / GSM / DCS / PHS / 3G |
TF401-B1 4G LTE luchthavensignaaldataverzamelaar met dataverwerving en -analyse
| Beheersvermogen: | Ondersteuning van gelijktijdige monitoring downlink van 8 cellen |
|---|---|
| Downlink-demodulatieverwerkingskanalen: | ≥ 128 kanalen |
| Netwerk standaard: | TDD-LTE en FDD-LTE |
TW4510 4G LTE 5G NR Signal hotspot-apparaat voor gebruik in de openbare veiligheid
| Synchrone modus: | luchtinterface synchronisatie, GPS-synchronisatie |
|---|---|
| Gegevensverwerving: | IMSI |
| stroomvoorziening: | AC 220V |
Analyse van passieve 5G NR-mobiele telefoonsignalen voor het vangen en positioneren van doelen
| Productnaam: | 5G draagbare mobiele telefoonsignaaldetector |
|---|---|
| Frequentieband: | N1, N28, N41, N78, N79, N3, N8 |
| Controlecellen: | 4 cellen |
TF401-B1 Target 4G LTE Airport Signal Detection Analysis voor politiebeveiligingsgebruik
| Naam van het product: | 4G LTE-doelsignaalanaliseerder |
|---|---|
| Model nr.: | TF401-B1 |
| Netwerk standaard: | TDD-LTE en FDD-LTE |
Mobiele telefoonsignaaldetectie-analyse Batterij bediend Draagbaar voor positionering
| Uitgangsvermogen: | 2W/band (5G-frequentieband) |
|---|---|
| Het plaatsen Nauwkeurigheid: | 1 meters |
| Aanpak van de voorwaarde: | Mobiele telefoonnummer (passiv) |
Draagbare Mini Wireless Camera Hunter en WiFi IP Camera Detector voor Anti Spy gebruik
| Naam van het product: | Celularsignaaldetector |
|---|---|
| Belde: | 110M |
| stroomvoorziening: | AC-adapter (AC 110-240V DC5V) |
TC760-B1 DJI Drones Signal Detection Analysis voor UAV Discovery Identification/Positioning
| Opsporingswaaier: | 70 MHz~6 GHz |
|---|---|
| Opsporingsafstand: | ≥ 8 km (onder typische elektromagnetische omgeving) |
| De richting vinden van nauwkeurigheid: | ≤ 8° (gemiddelde vierkantswaarde van de wortel) |

