Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
2 Handbediende Afstandsbediening van de het Signaalstoorzender van de banden de Draagbare Mobiele Telefoon
| Blokkerende Waaier: | 120m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 2pcs Antennes in alle richtingen |
| Enige outputmacht: | +30dBm /1W |
Het Signaalstoorzender van de afstandsbediening Draagbare Handbediende Mobiele Telefoon 5 Banden
| Blokkerend bereik: | 120m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 2pcs Antennes in alle richtingen |
| Enkel uitgangsvermogen: | +30dBm /1W |
3G mobiele de Stoorzender2500mah Drievoudige Banden van het Telefoonsignaal Draagbare Handbediend
| Blokkerende Waaier: | 120M (hangt van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | AC110-250V/DC12-36V |
| Ingebouwde batterij: | 7.4V 2500mAh |
Draagbare het Signaalstoorzender 14W 8 van de Celtelefoon Antennes In alle richtingen
| Blokkerende Waaier: | Regelbare Straal 125M 【het Cellulaire signaal moet ≤-85dBm in de plaats】. De blokkerende waaier hang |
|---|---|
| Antennes: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
De drievoudige Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Bandenauto Mobiele Draagbare Handbediende Grootte GPS/3G
| Maximum Stralende Macht: | Lager dan -10dBm |
|---|---|
| Machts Regelbare Waaier: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
| Blokkerende Waaier: | 2-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
De regelbare Mobiele Stoorzender 60W van het Telefoonsignaal Hoge Draagbare Machtskoffer
| kleur: | Zwart |
|---|---|
| Antennes: | ingebouwde antenne 11 in alle richtingen |
| Het blokkeren Straal: | regelbare 060m |
Zwarte van de de Celtelefoon van GPS 30dBm Draagbare het Signaalstoorzender 808KB met 10m-Waaier
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 110m |
| Kleur: | Zwart |
3G draagbare het Signaalstoorzender van de Celtelefoon/Blocker est-808HA, 2110 - 2170 Mhz
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | AC110V-240V |
| Machtsoutput: | DC8V 1500mAh |
Draadloze Video van de de Celtelefoon van 25dBm Draagbare het Signaalstoorzender met Blauwe Tand
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | 2400-2500MHz |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
Mini Portable Cell Phone Signal-Stoorzender CDMA/DCS/GSM/WIFI voor School
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Afmeting: | 97 (L) ×48 (W)×18 (H) mm |

