Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
808HE 3G/WIFI/van de de Celtelefoon van GPS Draagbare het Signaalstoorzender 30dBm, Antenne 3
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
|---|---|
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |
| De macht verbruikt: | 1W |
Stoorzender van de de Celtelefoon van 2G 3G de Draagbare 3 Antennes In alle richtingen Handbediende Grootte
| Blokkerende Waaier: | 0.515m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 3 Antennes in alle richtingen |
| Enige Outputmacht:: | +30dBm /1W |
Draagbare Mobiele het Signaalstoorzender 300g van Telefoonwifi Handbediende Binnen
| Blokkerende Waaier: | 210M (hangt van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Machtslader: | AC110-250V/DC12-36V |
| Ingebouwde batterij: | 7.4V 2500mAh |
het kleine krachtige draagbare van de het signaalstoorzender van de celtelefoon systeem 3G 4G van de V.S.
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
De draagbare Stoorzender van het de Telefoonsignaal van 2G 3G Mobiele/Breker/Isolator est-808HB
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA.GSM, DCS/PHS, 3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Van de de Celtelefoon van Bluetooth Draagbare het Signaalstoorzender voor scholen, 33dBm
| Blokkerende Waaier: | 125m (- 85dbm) |
|---|---|
| Model: | Est-808P |
| Frequentie: | 930-960MHz |
Van het de Telefoonsignaal van de rugzakcel Stoorzender 8 Antennesgsm 3G 4G 5G 10Watt voor Landbouwbedrijf
| Type: | Van de de Celtelefoon van de rugzak Hoge Macht het Signaalstoorzender |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 10Watt |
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
De Stoorzender Multi functioneel van hoge Machtsmini portable cell phone signal
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Voeding: | AC adapter (AC 110-240V DC5V) |
Van de de Celtelefoon van est-808HE3 3G/van 2G Draagbare het Signaalstoorzender/Blocker/Breker
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
2.4W van de de Celtelefoon van WIFI GPS 3G Draagbare het Signaalstoorzender/Blocker est-808HE
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 3 antenne |

