Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
Gepersonaliseerde 11-band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Draagbaar 60W Hoog vermogen
| Type: | Draagbare signaalverwarmer met hoog vermogen |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | 0-60m verstelbaar (@-75dBm, nog steeds afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Antenne: | 11 stuks omnidirectionele antennes |
3G van de de volledig-Band de Draadloze Cel van GPS Bluetooth Stoorzender van het de Telefoonsignaal met Antenne 8
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS, VHF, UHF |
| Blokkerende Waaier: | 1-30 meters |
8 van het de Telefoonsignaal van de banden de Handbediende Cel Stoorzender 2G/Blocker AC110V-240V van 3G/van 4G/Wifi-
| Grootte: | 140×75×35 mm om Antenne niet te omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalstoorzender |
3G het Signaalstoorzender van de celtelefoon met 4 Antenne est-808A
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
4 de Telefoonsignaal Jamme van de band Draagbaar Cel
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | Ingebouwde Antenne |
30dbm het Signaalstoorzender van de celtelefoon
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
4W 4 van het de Telefoonsignaal van de Antennes2g 3G Cel est-404A de Stoorzender/Blocker
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
30dBm handbediende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Regelbare 10 Banden3g WIFI GSM CDMA Signaalblocker
| Grootte: | 170×100×50 mm antenne (met antennehoogte in 255mm) niet omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalstoorzender |
Vervormer van de de Celtelefoon van WiFi GPS de Draagbare Handbediende Afstandsbediening
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315 |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
GPS Mini Portable Cell Phone Jammer/Blocker est-808SG voor Douane
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 3 antenne |

