Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon, 115M Ingebouwde Draadloze Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Est-808KF de Stoorzenderblocker 1500 van GPS Cellphone - 1600MHZ-Frequentie, Antenne 4
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 4 antenne |
30dbm GPS-Signaalstoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Stel Tijd in werking: | 2-3 ononderbroken uren |
Stoorzender van de de Celtelefoon van CDMA/GSM de Draagbare/Blocker 25dBm met Antenne 3
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
De minigps-Drijver van de Signaalstoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Krachtbron: | DC12V-24V |
| Consumptiestroom: | 150mA |
3G het Schild van de het Signaalstoorzender van WIFI GPS met 5 die Antenne, 10m Waaier blokkeren
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 33dBm |
| Afmeting: | 110 (L) ×62 (W) × 30 (H) MM |
Van de het Signaalstoorzender 808KG van vijf Bandgps het Schild WIFI voor Conferentiezaal
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Est-808KA2 GPS-Signaalstoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Krachtbron: | DC12V-24V |
| Consumptiestroom: | 150mA |
16 Directiona Antennen Hoog effectieve verstoring oplossing Afstandsbediening Jammer voor gebruik binnen
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
Desktop 14 Bands Mobiele telefoon blokker 80 meter dekking voor beveiligingsdoeleinden
| Naam van het product: | cellulaire 5G-jammer |
|---|---|
| Materiaal: | metaal + elektronica |
| Kleur: | Groen, zwart of aangepast |

