Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
75W maak Hoge Machtsstoorzender, Stoorzender van de de Telefoongevangenis van 2G/van 3G de Mobiele waterdicht
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Volfrequente mobiele telefoon WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W draagbare signaaljammer
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-20 m |
|---|---|
| Antenne: | 27 omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 27 banden waaronder GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, |
GPS-de Telefoonstoorzender 8 van de Signaal Draagbare Cel Antenne 2G/3G/4G/Wifi met binnen Batterij
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
3G de draagbare Stoorzender van de Celtelefoon, 4G LIET Wmax-Stoorzender/Blocker met Antenne 6
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
5 het Signaalstoorzender 20m Handbediende Mobiele Telefoon WIFI van antennesgps voor Binnen
| Blokkerende Waaier: | 5--20m |
|---|---|
| Afmeting: | 125×63×24 mm |
| Machtsleverancier: | AC110-250V/DC12-36V |
3 de Telefoonstoorzender GPS/WIFI/2G/3G van de antenne2.4w Draagbare Cel met Autolast
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
3 de Telefoonstoorzender van de banden Draagbare Cel Handbediend voor WiFi Bluetooth GPS 3G
| Het blokkeren Straal: | 115m (hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 3pcs antennes in alle richtingen |
| Enige outputmacht: | +30dBm /1W |
De draagbare Satelliet die van Voertuiggps Mobiele Signaalstoorzender 1500-1600MHz plaatsen
| Blokkerende Waaier: | 2-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Emissiefrequentiegebied: | 1500-1600MHz |
| De macht past Waaier aan: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
100-240V AC de Telefoonstoorzender 2G 3G 4G 5G WiFi GPS van de Adapter Draagbare Cel Laag Batterijalarm
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-25 m |
|---|---|
| Antenne: | 10 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort. |
3G mobiele het Signaalstoorzender van Telefoongps Draagbaar met 10m die Waaier blokkeren
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |

