Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ portable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 169 producten.
Het Signaalstoorzender van Mini Satellite GPS/Blocker est-808KF voor Voertuigen, 30dBm
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Het Signaalstoorzender van GPS van de auto Antidrijver/Isolator est-808KA2, gelijkstroom 12V - 24V
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Grootte: | 75mm×21mm×19mm |
Het Signaalstoorzender van est-808KA2 150mA GPS/Bloqueador-Vorm GPS L1 of GPS L2
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Krachtbron: | DC12V-24V |
| Consumptiestroom: | 150mA |
Het openlucht van het Signaalstoorzenders van 150mA Draadloze Volgen van de Autogps met Schakelaar
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumptiestroom: | 150 mA |
510mm van de de Celtelefoon van de Antenne960mhz 190W Rugzak de Stoorzender 2G 3G 4G
| Kleur: | Groen leger |
|---|---|
| Antenne: | 6 PCs-hoog-aanwinstenfrp antennes in alle richtingen |
| Functie: | blokkeer mobiele 2G/3G/4G wereldwijd & effectief WiFi/Bluetooth-netwerk |
5 banden kleine draagbare GPS GNSS Galileo Lojack Signalen Jammer met ingebouwde antennes voor gebruik in de auto
| Blokkeringssignalen: | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, Lojack enz. |
|---|---|
| Beveiligingsvoorwerpen: | GPS-trackers en andere soorten GPS-positieregelaars |
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | +30dBm/1W |
Van de de Stoorzender Draagbare Cel van de metaal het Materiële Audioopname van de de Telefoonstem Registreertoestel gelijkstroom 12V
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Het apparaat van de stemopname als Celtelefoon, Opnamepen, Audio, verborgen Microfoon en enz. |
28 Bands Handheld Cell Phone Jammer WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 maanden garantie
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-20 m |
|---|---|
| Antenne: | 27 omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 18 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort. |
12 de Telefoonstoorzender van de banden3g 4G 5G Cel Draagbare Koffer voor Binnen Openlucht
| Totale productiemacht: | 800w |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/150A |
| Machtsconsumptie: | ≤3000W |
Draagbare casing cellulaire blokker ingebouwd in oplaadbare batterij richting antennes
| Het werk Frequentie: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blokkeren van objecten: | mobiele telefoon, WIFI, walkie-talkie, afstandsbediening, enz. |
| stroomvoorziening: | ingebouwde oplaadbare batterij, AC 100-240V, DC 24V |

