Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
4W 4 van het de Telefoonsignaal van de Antennes2g 3G Cel est-404A de Stoorzender/Blocker
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
3G van de het Signaalstoorzender van de celtelefoon Blocker EST - 808A 2100 - 2200MHZ-Frequentie
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
Het Signaalstoorzender van GPS van de drie Bandantenne, GSM Stoorzender voor Conferentiezaal
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
Van de de Celtelefoon van GPS Satelliet het Signaalstoorzender/Blocker 33dBm met Omni-Antenne
| Krachtbron: | DC12V-24V |
|---|---|
| Consumptiestroom: | 150mA |
| Outputmacht: | 2mV |
Het Signaalstoorzender van Mini Portable GPS/Blocker/Isolator est-808KC, Antenne 3
| Voeding: | AC adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 1 W |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
Handbediende Draagbare GPS-Signaalstoorzender/Blocker est-808KE voor Conferentiezaal
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
Zwarte GPS-het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor Scholen, 5 W CDMA/GSM Blocker
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 33dBm |
| Stel Tijd in werking: | 2-3 ononderbroken uren |
Draadloos GSM van de het Signaalstoorzender CDMA van de Celtelefoon DCS PHS 3G, Antenne Vijf
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 5W |
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |
Zwarte het Signaalstoorzender 2G 3G 4G, WIFI-Signaalblocker van de Celtelefoon
| Model: | Est-606C |
|---|---|
| Frequentie: | 1805-1880MHz |
| Frequentie: | 1805-1880MHz |
Est-808I het Signaalstoorzender/Blocker van WIFI GPS van de Celtelefoon met Antenne 6
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 33dBm |

