Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
10 het Signaalstoorzender est-808H10 van de band3g 4G WIFI GPS Walkie-talkie
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
Het Voertuig Volgend Apparaat est-808KG van WIFI 30dBm GPS voor Auto 5 Antenne
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Het Signaalblocker 808SC van sigaretgps met Antenne In alle richtingen
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 15m (- 75dBm) |
12 banden mobiele telefoonsignaalverwarmer
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | 5 tot 10 W |
|---|---|
| Jamming Range: | 580m |
| Voeding: | AC110240V 4560Hz |
5 banden kleine draagbare GPS GNSS Galileo Lojack Signalen Jammer met ingebouwde antennes voor gebruik in de auto
| Blokkeringssignalen: | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, Lojack enz. |
|---|---|
| Beveiligingsvoorwerpen: | GPS-trackers en andere soorten GPS-positieregelaars |
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | +30dBm/1W |
Draagbare casing cellulaire blokker ingebouwd in oplaadbare batterij richting antennes
| Het werk Frequentie: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blokkeren van objecten: | mobiele telefoon, WIFI, walkie-talkie, afstandsbediening, enz. |
| stroomvoorziening: | ingebouwde oplaadbare batterij, AC 100-240V, DC 24V |
11 kanalen mobiele telefoonsignaalblokker met ingebouwde omni-directionele antennes
| Naam van het product: | TRI-BAND-herhaler |
|---|---|
| Kenmerken: | Hoogvermogen / Full-duplex / Single-port |
| Certificatie: | Ce en RoHS |
14 antennes 70W High Power 2G 3G 4G 5G Blocker Beveiliging Ingebouwd in koelventilator
| Type storingssignaal: | GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G LTE,5G |
|---|---|
| Antenne: | 14 stuks omni-directionele antennes |
| Frequentiegebied: | 1 MHz-6 GHz |
101E 920nm laser draadloze camera detector 10cm-20m Multifunctionele voor hotel
| Naam van het product: | Bugcamera detector |
|---|---|
| Frequentie: | 1MHz/6,5GHz |
| Schot detecterende camera: | 10 cm tot 20 m |

