Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Op afstand bediende 16 kanalen Directionele GSM-cellulaire DCS 3G 4G 5G GPS-interferentie-onderdrukker
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
12 van de de Softwarecontrole van bandeniot van de de Celtelefoon de het Signaalstoorzender van Wifi bouwde Antennes met LCD het Scherm in
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 8/9/10/11/12 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
16 banden krachtige mobiele telefoonsignaalverwarmer met richtingantennes om draadloze communicatie te blokkeren
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
4 van het de Telefoonsignaal van de antennescel de Stoorzenderafstandsbediening voor CDMA-GSM DCS PHS 3G
| Blokkerende Waaier: | Straal 1 - 15M (hangt nog van de sterkte in het bepaalde gebied af. |
|---|---|
| Enige outputmacht: | +33dBm /1W |
| Machtsinput: | AC110V-240V |
De mobiele het Signaalstoorzender 2800mAh van de Celtelefoon kiest Antennes uit Handbediend WIFI
| Blokkerende Waaier: | 115M (hangt van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Ingebouwde batterij: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Machtsleverancier: | AC110-250V/DC12-36V |
Binnen Stationaire het Signaalstoorzender van de Celtelefoon 8 Kanalen voor DCS 3G WiFi
| Blokkerende Waaier: | 130M (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIF |
| Machtsinput: | AC160V-240V |
Lichte plastic behuizing mobiele telefoon cellulair signaal jammer met LCD-scherm
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
van de de Celtelefoon van 4G 5G WiFi het Signaalstoorzender 12 Antenne de Regelbare Controle van het Softwarebeheer
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Het Signaalblocker 5G van de celtelefoon binnen Stationaire Stoorzender4g WIFI Walkie-talkie
| Machtsleverancier: | Input AC160V-240V, Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennes: | 10 antennes in alle richtingen |
| Gewicht: | Ongeveer 2Kg |
draadloze video van de het Signaalstoorzender van Wifi van de Celtelefoon GSM CDMA 3G 4G
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
|---|---|
| Afmeting: | 345 (L) ×160 (W) ×52 (H) MM |
| Semi-diameter van onderschepping: | 1-25 m (- 85dBm) |

