Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
De Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de hoge Machtscel met 2G/3G/4G1/4G2/WIFI voor Scholen en Leger
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Modelnummer: | Est-505C2 |
Binnenellular-de Stoorzender33dbm 4Band Blocker In alle richtingen van het Telefoonsignaal
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Stortingsbereik: | 1 tot 20 meter |
33dBm het Signaalstoorzender van de celtelefoon/Vervormercomputer Verre Contro
| Model: | Est-606C |
|---|---|
| Frequentie: | 850-894MHz |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 33dBm |
van de de Celtelefoon van 15W 4G WIFI het Signaalstoorzender/Blocker Zwarte voor Auditoria
| Model: | Est-808P |
|---|---|
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
| Het blokkeren frequentie: | GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G (WCDMA,)/4G, 2.4G Wifi/Blauwe Tand/draadloze video |
Van de de Celtelefoon van Bluetooth Draagbare het Signaalstoorzender voor scholen, 33dBm
| Blokkerende Waaier: | 125m (- 85dbm) |
|---|---|
| Model: | Est-808P |
| Frequentie: | 930-960MHz |
2G / 3G/van de de Celtelefoon van 4G Draagbaar het Signaalblocker Apparaat voor Conferentiezaal
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Blokkerende Waaier: | 130m |
Examenzaal Blocker van het Roestvrij staalsignaal voor Celtelefoon 870-880MHz CDMA
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| STOORZENDERbezwaar: | GSM, 3G, 4G, WIFI, BLUETOOTH, UHF, VHF ETC. |
1W 10 het Signaalstoorzender van de Antenne4500mah Walkie-talkie
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
20m Straal 8 Banden7.4v 3600mAh Handbediende 5G Stoorzender
| Type: | Draagbare Handbediende het Signaalstoorzender van de Zakgrootte |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
24dbm GPS-Signaalstoorzender est-808KC, GSM/van CDMA Cellphone Signaalblocker met Antenne 3
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |

