Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
De mobiele Telefoonstoorzender Draagbare Koffer bouwde 10 Antennes 4G WIFI GPS in
| kleur: | Zwart |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 10-40 M |
| Enige outputmacht: | +33dBm/2W±200mA |
Van de de Celtelefoon van de aluminiumlegering het Signaalstoorzender GPS Mobiele Telefoonstoorzender 16W
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Blokkerende Waaier: | 130m |
15m bouwde de Mobiele Telefoonstoorzender Antennestype voor het Signaal van 2G in 3G 4G 5G WIFI
| Machtsleverancier: | Ingebouwde macht AC5V /20A |
|---|---|
| Antennes: | Ingebouwde Antennes In alle richtingen |
| Grootte: | 397 (L) *230 (W) *86 (H) |
Digitale Blockers van de Celtelefoon Stoorzenders/WIFI-stoorzender voor Mobiele Telefoon
| Blokkerende Waaier: | 120m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
De binnenstraal van de het Signaalstoorzender van de Afstandsbediening Mobiele Telefoon 40m 22 Antennes In alle richtingen
| Blokkerende Waaier: | straal 140m |
|---|---|
| Antennes: | 22 antennes in alle richtingen |
| Het werk bandbreedte: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
De draagbare Stoorzender van de de Celtelefoon van Hoge Machtswifi/Blocker 30dBm met Ventilator
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA-GSM PCS 3G WIFI VAN DCS |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
8 het Signaalstoorzender van de antennes3g 4G WIFI Mobiele Telefoon met USB-Schakelaar
| Enkel uitgangsvermogen (elke band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Input AC160V-240V /Output gelijkstroom 5V 15A |
| Naam: | De mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal |
10 de meters strekken zich de Draagbare Stoorzender 30dbm van de Celtelefoon met DCS/PHS, Antenne 6 uit
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
| Het blokkeren frequentie: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS |
Stoorzender van het de Telefoonsignaal van 4G 5G WIFI de Mobiele 22 Banden 150W Hoge Macht
| Blokkerend bereik: | 1-200㎡ (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 22 omnidirectionele antennes |
| Maat: | 380* 220* 85mm |
De UHFstoorzender van het de Telefoonsignaal van VHF 3G Mobiele 25 Meters 8 Antennestoorzender
| Blokkerende Waaier: | 1-25 meters (hangt nog van het signaal strentgth in het bepaalde gebied af) |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Wit |

