Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
510mm van de de Celtelefoon van de Antenne960mhz 190W Rugzak de Stoorzender 2G 3G 4G
| Kleur: | Groen leger |
|---|---|
| Antenne: | 6 PCs-hoog-aanwinstenfrp antennes in alle richtingen |
| Functie: | blokkeer mobiele 2G/3G/4G wereldwijd & effectief WiFi/Bluetooth-netwerk |
3G de mobiele Stoorzender van de Telefoonafstandsbediening/Blocker est-505B met Antenne 4
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
van de het Signaal Hoge Macht van 2G 3G 4G WiFi van de de Celtelefoon de Stoorzender 960MHz 8 Band
| Naam: | Hoge Machtsstoorzender |
|---|---|
| Antenne: | 8 PCs-hoog-aanwinstenfrp antennes in alle richtingen |
| Functie: | blokkeer mobiele 2G/3G/4G wereldwijd & effectief WiFi/Bluetooth-netwerk |
van de de Celtelefoon van 10m Draagbare Stoorzender 6 antennes Ingebouwde het Li-Ion van 7.4V 3600mAh batterij
| Blokkerende Waaier: | 1-10 m (- 75dBm) |
|---|---|
| Antenne: | 6 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 2G/3G/4G mobiel & WiFi/Bluetooth-netwerk |
34dBm de mobiele Stoorzender van de Telefoonafstandsbediening/Blocker est-505F voor School
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
10 de Telefoonstoorzender van de antenne Draagbare Cel met bi-Gebruiksbatterij en AC Stop het Werken
| Outputmacht: | elke band 2W, totale 20W |
|---|---|
| productgewicht: | ongeveer 6.7KG |
| Stoorzendertype: | Radiostoorzender, rf-Stoorzender, Cellphone-Stoorzender, Autostoorzender |
mobiele de telefoonstoorzender van de 10 kanalen hoge macht, met ingebouwde batterij en antenne, bi-gebruik met batterij en AC voeding
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | de stoorzender van het cellphonesignaal, hoge machtsstoorzender, GPS-stoorzender, rf-signaalstoorzen |
28 Bands Handheld Cell Phone Jammer WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 maanden garantie
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-20 m |
|---|---|
| Antenne: | 27 omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 18 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort. |
8 signlastoorzender/blocker van de antennevhf/uhf +3G mobiele telefoon
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
27 de Telefoonstoorzender w GPS VHF van de Antennes2g 3G 4G LTE 5G WIFI Draagbare Cel UHFfm het Radio Blokkeren
| Productnaam: | Handbediende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| De uitvoermacht (Po): | ≥27dBm |
| I/O impedantie: | 50Ω/N schakelaar |

