Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
GPS-de Telefoonstoorzender 8 van de Signaal Draagbare Cel Antenne 2G/3G/4G/Wifi met binnen Batterij
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
De Telefoonstoorzender van de hoge Machtscel 12 Banden Draagbare 12 Omni - Richtingantennes
| Blokkerende Waaier: | Straal 50150M |
|---|---|
| Antenne: | 12 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
8 de Stoorzender van de antennes Hoge Macht, WIFI-Blocker de telefoonstoorzender van de hoge machtscel
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Stortingsbereik: | 1-30m ((-75dbm) |
| Gemiddeld uitgangsvermogen: | 35dBm |
4500mAh Stoorzender van de de Celtelefoon van WIFI GPS de Draagbare 18 Antennes 2G 3G 4G 5G
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 antennes in alle richtingen |
GSM CDMA PHS de Mobiele Isolator van het Telefoonsignaal mobiele blocker van het telefoonsignaal voor scholen
| Blokkerende Waaier: | 1- 40 meters (hangt nog van de sognalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
10 banden explosiebestendige high power mobiele telefoonsignaalblokker voor tankstations en olievelden
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | 5-15W |
|---|---|
| Beveiligingsstraal: | 10100M |
| stroomvoorziening: | Wisselstroom 100-240V |
14 Antennen Multifunctionele mobiele telefoon blokker GPS VHF UHF interferentie 5-80m
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| garantie: | 1 jaar |
| Antenne: | 14 stuks omni-directionele antennes |
De regelbare Mobiele Stoorzender/Blocker van de Telefoonafstandsbediening voor School est-505F
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
13 antennes 15M van het de Telefoonsignaal van WIFI 4G 5G Mobiele Stoorzender AC5V est-802J13
| Blokkerende Waaier: | 1-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 13 antennes in alle richtingen |
| Machtsleverancier: | AC5V/20A |
3G de UHF Mobiele Stoorzender AC110V 8 van het Telefoonsignaal Antennes Verborgen Afstandsbediening
| kleur: | zwart wit, |
|---|---|
| Antennes: | ingebouwde antenne 8 in alle richtingen |
| Blokkerende Waaier: | Straal 1-40 M (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |

