Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
3G de draagbare Stoorzender van de Celtelefoon, 4G LIET Wmax-Stoorzender/Blocker met Antenne 6
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Draagbare Mobiele het Signaalstoorzender 300g van Telefoonwifi Handbediende Binnen
| Blokkerende Waaier: | 210M (hangt van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Machtslader: | AC110-250V/DC12-36V |
| Ingebouwde batterij: | 7.4V 2500mAh |
4 van antennesgps de Draagbare Binnenwifi Mobiele Telefoon van de het Signaalstoorzender 2500mAh
| Blokkerende Waaier: | 5--20m |
|---|---|
| Grootte: | 100×57×22 mm |
| Machtsleverancier: | AC110-220V/DC12-36V |
WIFI/van de de Celtelefoon van GPS Draagbare Stoorzender 4 Antenne die met 10m Waaier blokkeert
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
12 van de de Telefoonstoorzender van de banden5g Cel het Signaalstoorzenders est-504K10 van Wifi
| Maximummachtsoutput: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Energieverbruik: | ≤150W |
12 de Telefoonstoorzender van de banden3g 4G 5G Cel Draagbare Koffer voor Binnen Openlucht
| Totale productiemacht: | 800w |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/150A |
| Machtsconsumptie: | ≤3000W |
3 de Telefoonstoorzender GPS/WIFI/2G/3G van de antenne2.4w Draagbare Cel met Autolast
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Vervormer van de de Celtelefoon van WiFi GPS de Draagbare Handbediende Afstandsbediening
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315 |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
4W 5 de Telefoonstoorzender WIFI/GSM/3G van de Antenne Draagbare Cel met Onderdompelingsschakelaars
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
4G LTE/Stoorzender van de de Telefoonafstandsbediening van 3G/GSM de Mobiele/Blocker, 8 Antennes
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |

