Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
30dBm handbediende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Regelbare 10 Banden3g WIFI GSM CDMA Signaalblocker
| Grootte: | 170×100×50 mm antenne (met antennehoogte in 255mm) niet omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalstoorzender |
Van het de Telefoonsignaal van de rugzakcel Stoorzender 8 Antennesgsm 3G 4G 5G 10Watt voor Landbouwbedrijf
| Type: | Van de de Celtelefoon van de rugzak Hoge Macht het Signaalstoorzender |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 10Watt |
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
De op een voertuig gemonteerde GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Afstandsbedieningcel
| Productnaam: | blocker van de voertuigbom |
|---|---|
| Enige Outputmacht: | +47-50dBm/50-100W |
| Blokkerende Waaier: | Straal: 50-2000 M |
808LE hoge Machtsstoorzender 47dBm, de Mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal met Antenne 5
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 47dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
5 de Stoorzenderblocker est-505D, 2100 van de band3g 4W Afstandsbediening - 2200MHZ
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
2G / 3G het Signaalstoorzender van de celtelefoon voor scholen met Afstandsbediening
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G |
| Blokkerende Waaier: | 120m |
8 antenne UHF/VHF-het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, WIFI/Blocker van het de Telefoonsignaal van 3G Mobiele
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 25m |
3G het Signaal van de celtelefoon Hulp Draagbare/LOJACK-Stoorzender voor School
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Outputhaven: | DCS/PHS |
| Werktijden van Inputbatterij: | 120minuters |
808HI draagbare 6 Band Mobiele Telefoon Wifi + GPS-Stoorzender die met 10m Waaier blokkeren
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Frequentie: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kleur: | Zwart |
Est-808LA Hoge Machtsstoorzender 42dBm, het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor Douane
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 42dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |

