Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Draagbare Mobiele het Signaalstoorzender 808KB van Telefoongps met 10m-Waaier voor Militair
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | 1500-1600MHz |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
Het Signaalstoorzender van hoge Machtsgps/mobiele isolator 3 van het telefoonsignaal Antenne
| Voeding: | AC adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 1 W |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
Mobiele het Signaalblocker van Telefoongps Antenne voor Auto Antidrijver
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumptiestroom: | 150 mA |
De Stoorzender van de de Telefoonafstandsbediening van CDMA Mobie/Blocker est-505E voor Douane
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
Est-808KC GPS-Signaalstoorzender + Mobiele Telefoonblocker met Zwarte Antenne 3,
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
5 van het de Telefoonsignaal van de antenne3g Cel de Stoorzender 6dBm met Afstandsbediening voor School
| De macht verbruikt: | 4W |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 120m |
| Afmeting: | 245 (L) ×160 (W) × 50 (H) MM |
Van de het Signaalafstandsbediening van de celtelefoon de Stoorzender est-502C8 12W 8 Omni Richtingantennes
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
75W van de de Celtelefoon van de gevangenis Hoge Macht het Signaalstoorzender/Blocker est-808LB
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 42dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
De Stoorzender van de Wimax3g Afstandsbediening, WiFi-Signaalstoorzender met Richtingantenne
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Machtsinput: | AC110V-240V |
| Machtsoutput: | 16W |
De Hoge Machtsstoorzender van de celtelefoon
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 42dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |

