Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Mobiele het Signaalstoorzender AC160V-240V die van de hoge Frequentieveiligheid 130M blokkeren
| het blokkeren afstand: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, LIET. |
Wifi/Blauwe Tand/Draadloze Video van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Blocker est-808HF
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 4 antenne |
3G draagbare het Signaalstoorzender van de Celtelefoon/Blocker est-808HA, 2110 - 2170 Mhz
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | AC110V-240V |
| Machtsoutput: | DC8V 1500mAh |
Het Signaal van de de Celtelefoon van WIFI 3G Hulp30dbm, Mobiele Signaalblocker 6 Antenne
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
Est-808KF de Stoorzenderblocker 1500 van GPS Cellphone - 1600MHZ-Frequentie, Antenne 4
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 4 antenne |
Mini Portable Cell Phone Signal-Stoorzender CDMA/DCS/GSM/WIFI voor School
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Afmeting: | 97 (L) ×48 (W)×18 (H) mm |
4 de Telefoonsignaal Jamme van de band Draagbaar Cel
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | Ingebouwde Antenne |
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon, 115M Ingebouwde Draadloze Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Blocker van CDMA het Handbediende GPS Signaal van de de Celtelefoon van DCS/van PHS Hulpoverzichten
| Productnaam: | Draagbare mobiele telefoonstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | 850-970 MHz |
| Uitgangspoort: | CDMA |
De multifunctionele van de de Celtelefoon van 3G 4G Stoorzender est-808N3, de Stoorzender van GPS WiFi Lojack
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |

