Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
De draagbare Satelliet die van Voertuiggps Mobiele Signaalstoorzender 1500-1600MHz plaatsen
| Blokkerende Waaier: | 2-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Emissiefrequentiegebied: | 1500-1600MHz |
| De macht past Waaier aan: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
100-240V AC de Telefoonstoorzender 2G 3G 4G 5G WiFi GPS van de Adapter Draagbare Cel Laag Batterijalarm
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-25 m |
|---|---|
| Antenne: | 10 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort. |
3 de Telefoonstoorzender van de banden Draagbare Cel Handbediend voor WiFi Bluetooth GPS 3G
| Het blokkeren Straal: | 115m (hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 3pcs antennes in alle richtingen |
| Enige outputmacht: | +30dBm /1W |
Het Signaalstoorzender van 16 Antennesgps voor Auto/Bureaugebruik, de stoorzenderblok van de celtelefoon
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Van de de Celtelefoon van est-808HF Wifi Video het Signaalblocker 2500MHz voor Examenzaal
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
Van de de Celtelefoon van est-808HE3 3G/van 2G Draagbare het Signaalstoorzender/Blocker/Breker
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
Est-808SG3 Draagbare 3G-het Signaalstoorzender 2100 van de Celtelefoon - 2200MHZ voor Douane
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Afmeting: | 97 (L) ×48 (W)×18 (H) mm |
2.4W van de de Celtelefoon van WIFI GPS 3G Draagbare het Signaalstoorzender/Blocker est-808HE
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
Zwarte van de de Celtelefoon van GPS 30dBm Draagbare het Signaalstoorzender 808KB met 10m-Waaier
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 110m |
| Kleur: | Zwart |
3G / 2G handbediende van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Blocker est-808HC met Antenne 3
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |

