Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
De regelbare Mobiele Stoorzender 60W van het Telefoonsignaal Hoge Draagbare Machtskoffer
| kleur: | Zwart |
|---|---|
| Antennes: | ingebouwde antenne 11 in alle richtingen |
| Het blokkeren Straal: | regelbare 060m |
De stationaire Mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal bouwde Antennes voor 4G 5G WIFI in
| Maximummachtsoutput: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC--5VDC/15A |
| Machtsconsumptie: | ≤70W |
5G de mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal Stationaire 10 Frequentiesantennes
| Blokkerende Waaier: | 1-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 10 antennes in alle richtingen |
| Afmeting: | 240mm (L) ×210mm (W) ×51mm (H) |
De drievoudige Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Bandenauto Mobiele Draagbare Handbediende Grootte GPS/3G
| Maximum Stralende Macht: | Lager dan -10dBm |
|---|---|
| Machts Regelbare Waaier: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
| Blokkerende Waaier: | 2-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
Stoorzender van de de Celtelefoon van 2G 3G de Draagbare 3 Antennes In alle richtingen Handbediende Grootte
| Blokkerende Waaier: | 0.515m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 3 Antennes in alle richtingen |
| Enige Outputmacht:: | +30dBm /1W |
2 Handbediende Afstandsbediening van de het Signaalstoorzender van de banden de Draagbare Mobiele Telefoon
| Blokkerende Waaier: | 120m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 2pcs Antennes in alle richtingen |
| Enige outputmacht: | +30dBm /1W |
5 het Signaalstoorzender 20m Handbediende Mobiele Telefoon WIFI van antennesgps voor Binnen
| Blokkerende Waaier: | 5--20m |
|---|---|
| Afmeting: | 125×63×24 mm |
| Machtsleverancier: | AC110-250V/DC12-36V |
De mobiele Stationaire Stoorzender van het Telefoonsignaal Gebouwd in Antennes voor 5G WIFI
| Maximumoutputmacht: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Machtsconsumptie: | ≤150W |
250W de Telefoonstoorzender van de hoge Machtscel Stationair voor 4G 5G Binnen
| Maximumoutputmacht: | 250W |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --24VDC/42A |
| Machtsconsumptie: | ≤750W (220V/3.5A) |
3.2 Stoorzender van de de Celtelefoon van W de Draagbare, 3G/GPS 4 het Schild van de Antennestoorzender
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |

