Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Desktop 14 Bands Mobiele telefoon blokker 80 meter dekking voor beveiligingsdoeleinden
| Naam van het product: | cellulaire 5G-jammer |
|---|---|
| Materiaal: | metaal + elektronica |
| Kleur: | Groen, zwart of aangepast |
80m de Draadloze Draagbare Vervormer van de de Stoorzenderrcied Radiofrequentie van de Celtelefoon
| Type: | Draagbare het Signaalstoorzender van Cellphone van de Rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
| Antenne: | 8pcs antennes in alle richtingen |
185W mobiele Telefoon4g 5G Stoorzender Hoge Frequentie met het LEIDENE Scherm
| Gewicht: | 2.7kg |
|---|---|
| grootte: | 430*330*80mm |
| Machtsconsumptie: | 185W |
10 Stoorzender van het banden de Draagbare Mobiele Signaal 40 Regelbare Kanalen van de Metersstraal
| Blokkerende Waaier: | Straal 140m (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 10 antennes in alle richtingen |
| Enige outputmacht: | regelbaar ≤35dBm/3W (met de knop van de machtsaanpassing) |
12 ingebouwde het Signaalstoorzender WIFI 700MHz 3G/4G/5G van de Antennes Stationaire Mobiele Telefoon
| Blokkerende Waaier: | 130M (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | Ingebouwde richtingantennes |
| Maximumoutputmacht: | ≤37dBm |
Gebouwd in Antennes Mobiele Telefoon5g Stoorzender WIFI 12 Banden est-504K10
| Maximummachtsoutput: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Energieverbruik: | ≤150W |
150W 3dBi bereiken de Stationaire Stoorzender van het de Telefoonsignaal van 4G WIFI Mobiele 12 Banden 380* 220* 85 mm
| Blokkerende Waaier: | 1-200㎡ (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 12 antennes in alle richtingen |
| Grootte: | 380* 220* 85 mm |
Het Signaalstoorzender WIFI 2G/3G/4G/5G van de hoge Machts Explosiebestendige Mobiele Telefoon
| Blokkerende Waaier: | 1-200 ㎡ (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 12 antennes in alle richtingen |
| Grootte: | 280* 240* 60 mm |
505BF afstandsbedieningstoorzender, de Mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal met Koelventilator
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
De binnen Mobiele Stoorzenders van het Telefoonsignaal 8 Banden Regelbare Afstandsbediening 12W est-502C8
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |

