Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
30dBm het de draagbare GPS-Stoorzender/blocker/schild van de Celtelefoon
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
| Afmeting: | 85 (L) ×50 (W)×23 (H) mm |
6 van de de Celtelefoon van de antenne600w Hoge Macht de Stoorzendergsm/3G/WIFI/het Signaalblocker van 4G LTE
| Materiaal: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Afschermingsradius: | 50-500meters |
| beveiligingssignaal: | het mobiele telefoonsignaal, WIFI, GPS, UHF, VHF of customerized |
Stoorzender van de de Celtelefoon van de sigaretuitrusting de Handbediende 3 Antennes Draagbare 5 Meters Waaier
| Blokkerende Waaier: | 1-5 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 3pcs antennes in alle richtingen |
| kleur: | Groen/Rood |
3G mobiele de Stoorzender2500mah Drievoudige Banden van het Telefoonsignaal Draagbare Handbediend
| Blokkerende Waaier: | 120M (hangt van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | AC110-250V/DC12-36V |
| Ingebouwde batterij: | 7.4V 2500mAh |
Lichtgewicht de Frequentieblocker van de Celtelefoon, Stoorzender van de de Celtelefoon van 500mw de Handbediende
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters (- 75dbm) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
GPS Mini Portable Cell Phone Jammer/Blocker est-808SG voor Douane
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
4 de Telefoonstoorzender est-808SF, het Signaalstoorzender van de band30dbm Draagbare Cel van CDMA/GSM
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
|---|---|
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
20 de Telefoonstoorzender van de koor3g 4G 5G Draagbare Cel Hoge aanwinst voor Openlucht
| Totale productiemacht: | 210w |
|---|---|
| Naam: | Stoorzender van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G de Draagbare |
| Machtsconsumptie: | ≤600W |
4G de draagbare Stoorzender van de Celtelefoon/Blocker/Isolator est-808HE4 voor Militair
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters (- 75dbm) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
4G de draagbare Stoorzender van de Celtelefoon/Blocker/Isolator EST -808HE4 voor Militair
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters (- 75dbm) |
| De macht verbruikt: | 500mW |

