Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
1600MHZ de handbediende Draagbare Stoorzender 2G 3G 4G WiFi Bluetooth van de Celtelefoon
| Naam: | Draagbare mobiele telefoonstoorzender |
|---|---|
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 2G/3G/4G mobiel & WiFi/Bluetooth-netwerk |
| Werkkracht: | 110-220V/12-24V |
7/24 onophoudelijk Werkende het Signaalblocker van de Afstandsbediening Mobiele Telefoon voor auto het gebruiken
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 3/6/8/10/12 antennes in alle richtingen |
| Productnaam: | De Vervormerstoorzender van de celtelefoon |
30dBm de draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
|---|---|
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
Van de de Celtelefoon van hoge Machtswifi de Draagbare Stoorzender/Blocker (CDMA-GSM PCs 3G van DCS)
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA-GSM PCS 3G WIFI VAN DCS |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
GPS + WIFI + Stoorzender van de de Celtelefoon van 3G de Draagbare/Blocker est-808HI voor School
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
Draagbare Mobiele Telefoon + 3G + de Stoorzender van Wifi + GPS-van het Signaal met Koelventilators
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Frequentie: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Blokkerende Waaier: | 110m |
Stoorzender van de de Celtelefoon van WIFI de Draagbare/Mobiele Signaalblocker met 3 Antennes
| Voeding: | AC ADAPTER (AC110V-240V DC9V) |
|---|---|
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
| De macht verbruikt: | 500mW |
5m de Ultrasone Audiostoorzender van de Stemopname de Aanpassing van de 360 Graadknop
| Beveiligingstype: | mobiele telefoons, opnamepen en andere toestellen voor het opnemen van geluid |
|---|---|
| Afstand van afscherming van één gastheer in het systeem: | 2-5 m (afstand van afscherming van verschillende registratietoestellen is verschillend) |
| De functiehoek van het systeem met één gastheer: | Volle hoek 360 graden blokkeren terwijl horizontaal 180°/verticaal 90° |
Het Signaalstoorzender van de afstandsbediening Draagbare Handbediende Mobiele Telefoon 5 Banden
| Blokkerend bereik: | 120m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 2pcs Antennes in alle richtingen |
| Enkel uitgangsvermogen: | +30dBm /1W |
Van de de Telefoonstoorzender van de bibliotheek808hi Draagbare Cel Blocker 30dBm van GPS WIFI 3G
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |

