Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Het Signaal van de celtelefoon Hoge Machtsstoorzender 30M Adjustable Radius With 8 Band
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
Hoge Macht WIFI 2G/3G-de Stoorzender van de Celtelefoon met Koelventilators, Antenne 6
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 130m |
8 Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de band de Multifunctionele Cel, WIFI/4G/Mobiele de Telefoonblocker van 3G
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
34dBm afstandsbedieningstoorzender 2G/3G/4G 30M Mobile Signal Blocker
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddeld uitgangsvermogen: | 34dBm |
Volfrequente mobiele telefoon WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W draagbare signaaljammer
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-20 m |
|---|---|
| Antenne: | 27 omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 27 banden waaronder GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, |
Est-808D GSM de Mobiele Stoorzender 33dbm van het Telefoonsignaal (Antenne 5), 930 - 960MHz
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
4 de Stoorzender van de antennesafstandsbediening voor Douane, 1 - 15m Blokkerende waaier
| Blokkerende Waaier: | 120m |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| De macht verbruikt: | 3W |
Draadloze Video van de de Celtelefoon van 25dBm Draagbare het Signaalstoorzender met Blauwe Tand
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | 2400-2500MHz |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
3G / GSM de Stoorzender van Cellphone van de Desktopafstandsbediening/Blocker est-505A
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
3G de Stoorzender est-505K1, de Richtingstoorzender van Wifi/Blocker van de machtsafstandsbediening
| Voeding: | AC adapter (AC220V-DC5V) |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 6W |
| Gewicht: | 5KG |

