Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
5 antennegsm 3G Afstandsbedieningstoorzender 2100 - 2200MHZ voor Militair
| De macht verbruikt: | 4W |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 120m |
| Afmeting: | 245 (L) ×160 (W) × 50 (H) MM |
Draagbare 3G-GSM CDMA het Signaalstoorzender 25dBm van de Celtelefoon voor Bureau, Antenne 3
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
de Afstandsbedieningstoorzender van 3G 4W 6dBm/Blocker est-505BF voor Conferentiezaal
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
De Stoorzender van de Exquiteafstandsbediening
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
34dBm afstandsbedieningstoorzender
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
4G + de Richtingstoorzender est-505K3 van de 8 Bandafstandsbediening van WIFI voor Douane
| Model: | Est-505K3 |
|---|---|
| Merk: | EST |
| Blokkerende Waaier: | 120m |
12W de regelbare Stoorzender est-505K1 van de Huisafstandsbediening met Band 6
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
8 van de de Celtelefoon van kanalen Volledige Frequenties het Signaalblocker met het Goede Koelen
| Model: | Est-808N3 |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
3 Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de band de Draagbare Cel/Blocker/Breker est-808HC
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |
De Stoorzendergevangenis van de volledig-band Hoge Macht met Frequentie CDMA/GSM/DCS
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 47dBm |
| De macht verbruikt: | 75W |

