Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
6W zwarte Afstandsbedieningstoorzender, GSM/CDMA/3G-Machts Regelbare Blocker
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
2G / 3G/de Hoge Machtsstoorzender van WIFI, mobiele telefoon hulpdc5v
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Middelhoogvermogen het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, de Telefoonstoorzender van de Zakcel
| Het blokkeren afstand: | 130m |
|---|---|
| Stoorzenderbandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
| Temperatuur: | -10 aan +55℃ |
9 de Stoorzender van de band16w Cellphone Afstandsbediening/Blocker 34dBm, Antenne 8
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
Stoorzender 4 van de Exquite3g Afstandsbediening Antenne met 15m Blokkerende Waaier
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
850MHz - de Hoge Machtsstoorzender 2G 3G 4G LTE WIFI van 894MHz voor Scholen
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Van de de Celtelefoon van Ce/ROHS-het Signaalspanningsverhoger/Blocker met Omni - Richtingantennes
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
360 graden plafond gemonteerd verborgen opname jammer voor vergaderingen
| Functiehoek: | 90 tot 120 graden |
|---|---|
| Beveiligingsafstand: | 2-5 meters |
| Schakelaarwijze: | Afstandsbediening |
8 Blok van de het Signaalstoorzender van Shell GPS van het antenne het Handbediende Metaal 2G/3G/4G/Wifi met binnen Batterij
| Voeding: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Gewicht: | Ongeveer 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |
Blocker van het de Telefoonsignaal van de schoolcel/het blokkerende apparaat 34dBm van de celtelefoon
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |

