Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Verborgen Ultrasone 12m Audio/Stemopnamestoorzender voor Geheime Vergadering
| Beveiligingstype: | Mobiele telefoons, registrerende pennen en andere correcte aanwinstenapparaten |
|---|---|
| Beveiligingsafstand van enige gastheer in het systeem: | 1-2 m (de beveiligingsafstand van verschillend controleapparaat is verschillend) |
| De Functiehoek van Systeem Enige Gastheer: | 90-120 graden |
Het Mobiele Blokkerende Apparaat van de netwerkcontrole met de Vrije Software van PC van het Stoorzenderbeheer
| Functie: | het automatische tijdopnemerschakelaar plaatsen |
|---|---|
| Eigenschap: | kan door onze software van PC van het stoorzenderbeheer worden gecontroleerd |
| Toepassing: | Scholen, Gevangenissen, en andere plaatsen waar de signaalstoorzenders in partijen worden gebruikt |
Van het de Telefoonsignaal van de Wireles Zilveren AC160V-240V Cel Stoorzender 40m voor School
| Blokkerende Waaier: | 140m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
Van het de Telefoonsignaal van de 16 Kanalencel van de de Stoorzenderdesktop het Signaalstoorzender voor militair gebruik
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
van de de Celtelefoon van de 14 antenne hoge macht regelbare het Signaalstoorzender volledige dekking voor alle signalen
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 14 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Rugzak 30 meet Blokkerende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon met bulit-in Batterij
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
12 het Regelbare Stationaire Elektronische Blokkerende Apparaat van de banden Hoge Macht 2 wattsstoorzender
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
4G cellulaire Blocker 12 de Stoorzenderdesktop van de Kanalen Hoge Macht voor Schoolgebruik
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
25M Jamming Range 3G het Signaalstoorzender 2110-2170MHz van de Celtelefoon voor Wetshof
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Apparaat om het Signaal van de Celtelefoon te blokkeren 130M Cell Phone Signal-Stoorzender
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI |

