Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
12 de Muur van de het Signaalstoorzender van antennegps zet Blocker voor het Isoleren van Autogps Signaal op
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
De ultrasone Stoorzender van de 360 Graad Geruisloze Audioopname
| Beveiligingstype: | Mobiele telefoons, registrerende pennen en andere correcte aanwinstenapparaten |
|---|---|
| Beveiligingsafstand van enige gastheer in het systeem: | 2.5-5 m (de beveiligingsafstand van verschillend controleapparaat is verschillend) |
| De Functiehoek van Systeem Enige Gastheer: | 360 graden |
Stoorzender 28m van het 360 Graad Ultrasone Audioregistreertoestel Afstandsbediening
| Beveiligingstype: | mobiele telefoons, opnamepen en andere toestellen voor het opnemen van geluid |
|---|---|
| Afstand van afscherming van één gastheer in het systeem: | 2-8 m (afstand van afscherming van verschillende registratietoestellen is verschillend) |
| De functiehoek van het systeem met één gastheer: | Volle hoek 360 graden blokkeren terwijl horizontaal 150°/verticaal 150° |
De Vervormer van het de Telefoonsignaal van de roestvrij staal Witte Cel het Blokkeren Afstand 130m Materiaal
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI |
Knopaanpassing 24m de Ultrasone Audiostoorzender van de Stemopname
| Beveiligingstype: | mobiele telefoons, opnamepen en andere toestellen voor het opnemen van geluid |
|---|---|
| Afstand van afscherming van één gastheer in het systeem: | 2-4 m (afstand van afscherming van verschillende registratietoestellen is verschillend) |
| De functiehoek van het systeem met één gastheer: | Horizontaal 180°/verticaal 90° |
5 de Positie die van de het Signaalstoorzender van antennesgps 3G Draagbare Handbediend van het Autogebruik volgt
| Blokkerende Waaier: | 1-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | AC110-250V/DC12-36V |
| Ingebouwde batterij: | 7.4V 2500mAh |
Van de de Celtelefoon van het Wirelesroestvrije staal Zilveren het Signaalstoorzender 40m voor de Zaal van het Schoolonderzoek
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
Van het de Telefoonsignaal van de roestvrij staal Zilveren Cel de Stoorzenderafstandsbediening voor Politie en Bevelcentrum
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G, WIFI |
12W witte Plastic Celtelefoon het Blokkeren Apparaat het Blokkeren Afstand 130M
| Machtsinput: | AC110V-240V |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m |
| Machtsoutput: | 12W |
Lichtgewicht de Vervormerapparaat van de Celtelefoon voor WIFI/Bluetooth/Draadloze Vedio
| Blokkerende Waaier: | 127M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |

