Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Draagbare van de Telefoongps WiFi van de Koffercel het Signaalstoorzender 11 Banden met Ingebouwde Batterij
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-40 m |
|---|---|
| Antenne: | 11 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433,868enzovoort. |
Vaste wandmontage Hoog vermogen 4 Omni Directional Antennas Drone UAV Jammer voor militair gebruik
| Verpakking Details: | Neturalverpakking of Aangepast |
|---|---|
| Levertijd: | 3-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
8 Stoorzender van de de Stoorzender de Stationaire Binnen Hoge Macht 3G 4G van het banden3g 4G Signaal
| Blokkerende Waaier: | 1-60 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
16 de Stoorzendercdma GSM van de Antennes Hoge Macht PCs 3G WCDMA 4G LTE van DCS PHS
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
11 van de de Celtelefoon van het bandenroestvrije staal het Zilveren het Signaalstoorzender Mobiel Blokkeren en WIFI/Oortelefoon
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI, LTE, UHF, VHF |
De Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de bibliotheekcel met AMPÈREN/van TACS/van NMT Beschikbaar Systeem
| Blokkerende Waaier: | 120m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
De professionele Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Auditoriacel met het Blokkeren van Waaier 15m
| Blokkerende Waaier: | 115m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de machts de Regelbare Cel met GSM 930-960MHz DCS 1805-1980MHz
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Hoog Aangedreven het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, het Signaalblocker van de Celtelefoon
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
CDMA-GSM het Signaalblocker van de Celtelefoon Apparaat 120M Range For Auditoriums/Wetshof
| Blokkerende Waaier: | 120m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |

