Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
808HE 3G/WIFI/van de de Celtelefoon van GPS Draagbare het Signaalstoorzender 30dBm, Antenne 3
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
|---|---|
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |
| De macht verbruikt: | 1W |
Volledige het Signaalblocker van de Band Draadloze Plastic Mobiele Telefoon 130M GSM PHS van For CDMA
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
De Vervormer van het de telefoonsignaal van de Protablecel/Mobiele Blocker van het Telefoonsignaal
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 5W |
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |
Van de de Celtelefoon van VHF 16W het Signaalblocker Semidiameter F onderschepping 1m - 30m
| Model: | Est-808N2 |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
de Hoge Machtsstoorzender van 35dBm 4G WIFI/Blocker est-808N3 voor Militair, Zwart
| Model: | Est-808N3 |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
16 Directiona Antennen Hoog effectieve verstoring oplossing Afstandsbediening Jammer voor gebruik binnen
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
9 banden Omni Directional High Power Backpack Anti Drone UAV Jammer met bedrade afstandsbediening
| Verpakking Details: | Neturalverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
4 banden High Power Anti Drone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Afstandsbediening Blocker
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
Draagbare het Signaalstoorzender 14W 8 van de Celtelefoon Antennes In alle richtingen
| Blokkerende Waaier: | Regelbare Straal 125M 【het Cellulaire signaal moet ≤-85dBm in de plaats】. De blokkerende waaier hang |
|---|---|
| Antennes: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
AC 220V 12 Stoorzender van het Antennes2w 35m de Blokkerende 5G Signaal
| Blokkerende Waaier: | Straal 135M (kan volgens uw vereiste aanpassen, moet de signaalsterkte ≤-75dBm in de plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |

