Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
De mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal 5G 10 Antennes op Muur Stationaire 3G
| Maximummachtsoutput: | 2W (33±1dBm) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC--DC5V/15A |
| Machtsconsumptie: | ≤70W |
8 bandenstraal 35m de Mobiele Stoorzender est-504K8 130W van het Telefoonsignaal Hoge Macht DC12V 20A
| Blokkerende Waaier: | Straal 1035M (kan volgens uw vereiste aanpassen, moet de signaalsterkte ≤-75dBm in de plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 8 ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
8 van het de Telefoonsignaal van de antennes Mobiel Cel de Stoorzender Openluchtgebruik Stationaire Explosiebestendig
| Enige outputmacht: | +33dBm/2W |
|---|---|
| Antennetype: | In alle richtingen |
| Krachtbron: | AC Adapter (220V) |
4G van het de Telefoonsignaal van WiFi de Mobiele Afstandsbediening van de de Stoorzendersoftware
| Voeding: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Afmeting: | 270 (L) ×240 (W) ×60 (H) |
| Gewicht: | ongeveer 2 kg |
Krachtige 18 antennes Vaste mobiele telefoon GPS VHF UHF RC Signalen Convoy Bomb Jammer voor militair gebruik
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
5 de Stoorzender van de antenne250w Hoge Macht, GSM/3G/WIFI-Signaalblocker
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Mobiele van de het Signaalstoorzender van Telefoonwifi de Frequentiesynchronisatie voor 2G 3G 4G 5G
| Machtsleverancier: | Ingebouwde macht: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | ≤160W |
| Relatieve vochtigheid: | ≤85% |
360° Desktop High Power Ultrasone Audio Recording Jammer voor persoonlijke privacy Bescherming
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Stationair Blocker van het Telefoonsignaal Apparaat 20m Straal voor de Walkie-talkie van 2G 3G 4G 5G WIFI
| Machtsleverancier: | Input AC160V-240V, Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennes: | 12 antennes in alle richtingen |
| Grootte: | 400 (L) ×130 (W) ×40 (H) MM |
3G mobiele het Signaalstoorzender van Telefoongps Draagbaar met 10m die Waaier blokkeren
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |

