Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
12W witte Plastic Celtelefoon het Blokkeren Apparaat het Blokkeren Afstand 130M
| Machtsinput: | AC110V-240V |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m |
| Machtsoutput: | 12W |
Regelbare Blocker van het de Telefoonsignaal van de Straalcel, Signaalblocker voor Celtelefoon
| Blokkerende Waaier: | 122m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
Zwart de Vervormerapparaat van de Celtelefoon voor Wifi/Bluetooth/Draadloze Vedio
| Blokkerende Waaier: | 127M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
GSM 3G 4G LTE 5G het Signaalstoorzender van de Celtelefoon - blokkeer Ongewenste Vraag & Teksten voor Ondernemingen
| TYPE: | Stoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 2-20M |
| Antenne: | de Antennes van 8pcs Omni |
2G / 3G het Signaalblocker van de celtelefoon Stoorzender Hoge Frequentie est-808A
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
3G van de de volledig-Band de Draadloze Cel van GPS Bluetooth Stoorzender van het de Telefoonsignaal met Antenne 8
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS, VHF, UHF |
| Blokkerende Waaier: | 1-30 meters |
14 van de het Signaalstoorzender van antennes de Draagbare GPS Draadloze Volledige Banden 12000mAh
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 14pcs antennes in alle richtingen |
Militaire Rugzakgsm WIFI GPS UAV van de Stoorzender Antihommel Stoorzendergevangenis
| Type: | De Stoorzender van de rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
| Antenne: | 8pcs antennes in alle richtingen |
Mobiele het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Stationaire 8 Antennes 3G WIFI
| Enige Machtsoutput (elke band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Voeding: | Input AC160V-240V /Output gelijkstroom 5V 15A |
| Afmeting: | 360*180*60MM |
De Stoorzenderafstandsbediening 8 Kanalen 80M van de rugzak Hoge Macht Radius Blocking
| Type: | De Stoorzender van de rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Dekking: | 1080m (hangt van lokale signaalsterkte) af |

