Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
4 van de Stoorzenderwifi Bluetooth van band de Draagbare GPS Draadloze Video voor Celtelefoon
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Van de de Celtelefoon van GPS LOJACK het Signaalstoorzender het Draagbare Handbediende Anti Volgen
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou |
Gepersonaliseerde 11-band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Draagbaar 60W Hoog vermogen
| Type: | Draagbare signaalverwarmer met hoog vermogen |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | 0-60m verstelbaar (@-75dBm, nog steeds afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Antenne: | 11 stuks omnidirectionele antennes |
Binnen van de de Celtelefoon van het Autogebruik de Vervormerstoorzender 8 Antennesafstandsbediening
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G het Signaalstoorzender Richting Stationair Gebouwd in Antennes In alle richtingen
| Maximumoutputmacht: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Energieverbruik: | ≤150W |
20 van het de Telefoonsignaal van de antennescel van de de Stoorzender3g 4G WiFi Bluetooth Cel het Apparaat van de de Telefoonvervormer
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Enige Outputmacht (elke band): | ≤ 33dBm/regelbare 2W (met de knop van de machtsaanpassing) |
| Voeding: | AC adapter (Input: AC100-240V; Output: Van DC12V 20A), of DC12V-de autoadapter |
Binnen 808M UHF/het Signaalstoorzender 8 van VHF GPS Band met Hoge Macht
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 125m |
Blocker van de het Signaalstoorzender 1500MHZ van 800mW 30dBm GPS, Gps Stoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
5 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de bandcel Ingebouwde Antenne 3G/GSM met Koelventilators
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
De Stoorzender Multi functioneel van hoge Machtsmini portable cell phone signal
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Voeding: | AC adapter (AC 110-240V DC5V) |

