Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
4G / Richting de Afstandsbedieningstoorzender van WIFI, het Signaalstoorzender van de Celtelefoon
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
3G/4G/WIFI/+GPS het Signaalstoorzender van de celtelefoon, Draagbaar het Signaalblocker van de Celtelefoon Apparaat
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Signaal |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
30dbm GPS-Signaalstoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Stel Tijd in werking: | 2-3 ononderbroken uren |
10 de Celtelefoon 2G 3G 4G & WiFi & de Stoorzender van de banden Richtingtiming van het Walkie-talkiesignaal
| Blokkerende Waaier: | 1-60 m (paneelantenne die richting onder ogen zien) |
|---|---|
| Antenne: | Richtingpaneelantenne |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GP |
40M 2W 22 de Stoorzender van het Antenne5g Signaal met Auto het Laden
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 22 hoge aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 22 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
van de de Miniceltelefoon van 24dBm CDMA/GSM het Signaalstoorzender
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 13m (- 75dBm) |
3W GSM van de de Celtelefoon van de Ontploffingsschuilplaats het Signaalstoorzender est-808GII voor Binnen/Openlucht
| Voeding: | Ac Adapter |
|---|---|
| Stel Tijd in werking: | 24 ononderbroken uren |
| De macht verbruikt: | 5W |
Van de de Celtelefoon van CDMA/GSM het Signaalstoorzender
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
30dbm het Signaalstoorzender van de celtelefoon
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
De Stoorzender van de volledig-band Hoge Macht
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 47dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |

