Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Van de de Hoge Machtsstoorzender van CDMA/GSM 3G Blocker est-808LD voor Conferentiezaal
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 42dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
Kleine Zak Wifi/Blauwe Tand/Draadloze Videostoorzender/Blocker est-808HD
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
De Stoorzender van de Drijversgps van de voertuigauto/Blocker est-808KA2 met Antenne
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumptiestroom: | 150mA |
Draagbare GPS-Signaalstoorzender, WIFI 3G/GSM Handbediende Cellphone Signaalblocker
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kleur: | Zwart |
van de de Celtelefoon van 2200mhz 30dbm de het Signaalstoorzender voor Scholen met 5 verbindt, Draagbaar
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Beveiligingswaaier: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
De Drijver van de het Signaalstoorzender van Mini Anti GPS met Volledige Tropism Antenne, Geen Schakelaar
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Krachtbron: | DC12V-24V |
| Consumptiestroom: | 150mA |
De minigps-Drijver van de Signaalstoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Krachtbron: | DC12V-24V |
| Consumptiestroom: | 150mA |
De draagbare GPS-Ingebouwde Antenne van de Signaalstoorzender met AC en Autoadapter 808SF1
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Zwarte het Signaalblocker 35dBm 4G Cellphone/GPS/WIFI van de Celtelefoon
| Model: | Est-808N3 |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de machts de Regelbare Cel/het Signaalspanningsverhoger van de celtelefoon
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Modelnummer: | Est-505C2 |

