Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Binnen Zilveren het Signaalstoorzender 33dBm, Vier Bandblocker est-808A van de Celtelefoon
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
Van de de Celtelefoon van CDMA/GSM 3G de Frequentiestoorzender 33dBm met 20m Blokkerende Waaier
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
van de de Celtelefoon van 3G CDMA het Signaalstoorzender/Blocker est-808FIII met AC Adapter
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| De macht verbruikt: | 5W |
30dBm het Signaalstoorzender van de celtelefoon voor Klaslokaal, Ingebouwde Antenne
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| De macht verbruikt: | 5W |
GPS/WIFI/3G-het Signaalstoorzender/Blocker van de Celtelefoon met 6 Antennes
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 12W |
| Gewicht: | 2Kg |
Van de de Antennescel van WIFI 3G 2G 6 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal met Koelventilators
| Model: | Est-808N1 |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Binnen het Signaalstoorzender Vier van de Celtelefoon Antenne met Hittedissipatie est-808B
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
Est-808HD draadloze het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor Conferentieruimte
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20 meters |
Gewone het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor scholen, CDMA-GSM DCS PHS 3G
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
5 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de antenne33dbm Cel/Blocker est-808D voor Douane
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 5W |
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |

