Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon + GPS + WIFI + Walkie-talkie/Draadloze Oortelefoon (8 antennes)
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 125m |
3G draadloze het Signaalstoorzender van de Celtelefoon met GSM/GPS/Wifi-Signaalstoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Modelnummer: | Est-808M |
3G cellulaire het Signaalstoorzender van GPS van de Celtelefoon met GPRS/DCS/UMTS-Stoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Modelnummer: | Est-505J |
5 het Signaalstoorzender van kanalenwifi GPS, Mobiele GPS Blocker van 30dBm Stoorzender
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
| Gemiddeld uitgangsvermogen: | 30dBm |
24 van de de Celtelefoon van bandenadjudtable van het het Signaal Blokkerende Apparaat het Signaalverbreker van GPS
| Blokkerende Waaier: | regelbare 140m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 24pcs-hoog-aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Enige Outputmacht (elke band): | ≤ 33dBm/regelbare 2W (met de knop van de machtsaanpassing) |
Handbediende het Signaalstoorzender van Autogps/Blocker est-808KB, 1500 - 1600MHZ-Frequentie
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Binnen van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Blocker est-808J6, antenne 6 band
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Model: | Est-808J6 |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
8W van het de Telefoonsignaal van de antennescel de Stoorzenderblocker WIFI 4G voor school
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Model: | Est-808J8 |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
800mW de draagbare GPS-Hoge Frequentie 1500MHZ van de Signaalstoorzender - 1600MHZ
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddeld uitgangsvermogen: | 30dBm |
Van de de Stoorzender Draagbare Cel van de metaal het Materiële Audioopname van de de Telefoonstem Registreertoestel gelijkstroom 12V
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Het apparaat van de stemopname als Celtelefoon, Opnamepen, Audio, verborgen Microfoon en enz. |

