Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
8 van het de Telefoonsignaal van de banden de Handbediende Cel Stoorzender 2G/Blocker AC110V-240V van 3G/van 4G/Wifi-
| Grootte: | 140×75×35 mm om Antenne niet te omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalstoorzender |
42dBm hoge Machtsstoorzender
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 42dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
6 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de antennecel, van de de Celtelefoon van de Hoge Machtsdesktop de Stoorzender van WIFI
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Jamningswaaier: | 130m |
Draagbare Handbediende Anti Al GPS-Drijversgsm GPRS UMTS Al GPS & Lojack-de Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou |
10 de Stoorzender van het kanalen5w 37dBm 5G Signaal met Tijdopnemer het Plaatsen
| Blokkerende Waaier: | 1-60 m (paneelantenne die richting onder ogen zien) |
|---|---|
| Antenne: | Richtingpaneelantenne |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GP |
GSM/van DCS Hoge Machtsstoorzender est-808LA, 5 Antennestoorzender In alle richtingen
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 42dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
Kleine van de de Celtelefoon van 1600mhz GPS het Signaalstoorzender 30dbm met 10m-Zwarte Waaier,
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | 1500-1600MHz |
| Blokkerende Waaier: | 110m |
1600mhz het Signaalstoorzender van de celtelefoon
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
GSM van 6W CDMA van de de Celtelefoon van DCS PHS 3G het Signaalstoorzender/Blocker
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1150m |
40W regelbare van de Stoorzenderwifi 4G LTE CDMA van Wifi van de Celtelefoon het Signaalblocker est-505F8
| Grootte: | 380 (L) ×300 (W) ×90 (H) MM |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalblocker Stoorzender |

