Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
GSM CDMA de Stoorzender32w 16 Banden van het Signaalgevangenis Verborgen Signaal
| Eigenschap: | met netwerk het blokkeren module, afstandsbediening alle stoorzenders via computer |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 130M (kan volgens uw vereiste aanpassen, moet de signaalsterkte ≤-75dBm in de plaats zijn) |
| Antenne: | 16 ingebouwde richtingantennes |
3G WiFi-de het Signaalstoorzender AC 220V van de Celtelefoon bouwde Antennes in
| Gevoelig: | -110dBm |
|---|---|
| Het werk macht: | AC 220V |
| Machtsconsumptie: | ongeveer 100W |
12 kanalen 30M van de de Celtelefoon van 2W 5G LCD van de het Signaalstoorzender het Scherm
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-30 M (signaalsterkte ≤-75 dBm op de locatie) |
|---|---|
| Antenne: | met ingebouwde antennes met 12 richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10/12 banden, met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIF |
Mobiele van de de Celtelefoon van Voertuiggps Satelliet Plaatsende het Signaalstoorzender est-808KA1
| Blokkerende Waaier: | 2-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Emissiefrequentiegebied: | 1500-1600MHz |
| De macht past Waaier aan: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G Blocker 18 van Wifi het Signaalstoorzender van de Bandenafstandsbediening
| Machtsleverancier: | Input AC100V-240V, Output DC12V 20A), of DC12V-autoadapter |
|---|---|
| Antennes: | 18 antennes in alle richtingen |
| Grootte: | 390*235*58mm (exclusief antennes) |
3G 4G 5G 10 verbindt Celtelefoon en Wifi-Stoorzender Stationaire Antennes In alle richtingen
| Maximumoutputmacht: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Machtsconsumptie: | ≤80W |
De volledige Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Frequentiecel bouwde Antennes voor 2G 3G 4G 5G in
| Maximumoutputmacht: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Gewicht (hoofdeenheid): | 4.3kg |
De facultatieve van de het Beheerssoftware van IoT Slimme Controle est-804F12 12 verbindt het Signaalstoorzender van de Celtelefoon 2G 3G 4G 5G WIFI
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
8 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de antennescel Draagbare Satelliet die WIFI 3G voor Auto plaatsen
| Blokkerende Waaier: | 1-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Afmeting: | 140×75×35 mm |
| Maximum Stralende Macht: | Lager dan -10dBm |
van de het Signaalstoorzender van 2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Afstandsbediening 25m
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van de CAMERA'S van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI |

