Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Tedere/Geboden 2G 3G 6 het Apparaat van de de Telefoonvervormer van de Bandencel
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 6 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 6 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
De muur zette 8 van het de Telefoonsignaal van de Banden8w Cel het Blokkerende Apparaat op
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
|---|---|
| Antenne: | 8pcs ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Vast 270° verborgen verstelbaar hoogvermogen ultrasoon-audio-opname afschermingssysteem
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
8 van de de Stoorzender Binnenauto van het antennes UHFvhf Signaal het Gebruiksafstandsbediening 40 Meters Straal
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
Van de de Celtelefoon van de auto anti-Drijver het Signaalstoorzenders met Schakelaar/Omni-Antenne
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
van de de Celtelefoon van 2G 4G VHF bouwde de UHF5.8g Wifi de Frequentiestoorzender Antenne 8 in
| Materiaal: | Plastiek shel |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/Wit/Grijs |
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
4G voertuig GPS die apparaten/gps voertuig volgende apparaten volgen
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
De enige van de het Signaalstoorzender van GPS van de Antennesauto Draagbare Handbediende Grootte 95x45x18 mm
| Blokkerende Waaier: | 2-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Maximum Stralende Macht: | Lager dan -10dBm |
| Grootte: | 95x45x18 mm |
Het Signaalstoorzender van Mini Satellite 30dBm GPS/Blocker est-808KF voor Voertuigen
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Stoorzender van de Krachtbron de Externe Antenne/het signaalblocker van de celtelefoon
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |

