Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Wifigps het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor Onderzoekszaal/AC110V-240V
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Signaal |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
Van het Signaalstoorzender van vildersShield WIFI het Stationaire Type voor 15 Meters Straal
| Machtsleverancier: | Inputac160v-240v Output gelijkstroom 5V |
|---|---|
| Grootte: | 162 (L) ×110 (W) ×30 (H) |
| Gewicht: | Ongeveer 700g |
Van de de Celtelefoon van 2G/3G/4G+VHF+UHF+5.8G Wifi de Frequentiestoorzender Ingebouwd met Antenne 8
| Materiaal: | Plastiek shel |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/Wit/Grijs |
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
Van Antena GPS de Zwarte L1 Antidrijver in alle richtingen van de het Signaalstoorzender met Schakelaars
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Regelbare het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, het Signaalblocker van de Celtelefoon Antennes die 2 blokkeren
| Frequentie: | CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G, WIFI, 4G1,4G2 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5kg |
| Machtsinput: | AC160V-240V |
WIFI-het signaalblocker van de celtelefoon voor Scholen en Leger est-505C2
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
AC de Stoorzender van de het Signaal200w Hoge Macht van de adaptergevangenis 2G 3G GPS
| Blokkerende Waaier: | Straal 200300M |
|---|---|
| Antenne: | 2pcs richting (Facultatieve) antennes/antennes de In alle richtingen van 4pcs |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 4 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS |
OEM de Vervormerapparaat van de Celtelefoon, GPS-Frequentiestoorzender voor Auto/Taxi/Bus
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-15 M (de signaalsterkte moet ≤-75 dBm zijn op de locatie) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes voor alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 5 banden, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 ((of GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM beschikbaar |
200300m van de de Celtelefoon van de 6 Bandengevangenis Tedere het Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | Straal 200300M |
|---|---|
| Antenne: | 3pcs richting (Facultatieve) antennes/antennes de In alle richtingen van 6pcs |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 6 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, 4G, GPS |
2000m langeafstand Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Beschrijving: | 6-10 kanalen Manpack Jammer |
|---|---|
| Afmetingen: | 488 ((L) ×369 ((W) ×189 ((H) mm niet met antenne inbegrepen |
| Type antenne: | High Gain Omni Spring Antennes en Directional Panel Antennes |

